Zwroty i reklamacje

 

Zwrotu towaru możesz dokonać do 14 dni od daty otrzymania towaru. 

FORMULARZ ZWROTU / REKLAMACJI - kliknij aby pobrać

Aby dokonać zwrotu lub reklamacji otrzymanego towaru, należy uprzednio

  1. Wydrukować formularz zwrotu/reklamacji towaru (lub przygotować własnoręcznie oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość) i wypełnić wszystkie pozycje widoczne na formularzu. Zwrot/reklamacja bez pisemnego oświadczenia nie będzie akceptowana.  
  2. Umieścić formularz zwrotu/reklamacji z towarem w pudełku lub kopercie wysyłkowej. 
  3. Zwrotu towaru można dokonać za pośrednictwem Poczty Polskiej lub dowolnej firmy kurierskiej. Koszt przesyłki zwrotnej jest po stronie kupującego. Proszę pamiętać, aby zachować numer przesyłki do śledzenia paczki.
  4. Wysłać przesyłkę na adres: 

Esheve
Ewa Doktór
Czyżewskiego 3/18
30-085 Kraków

5. Będziemy wdzięczni za uprzednią informację o zwracanym/reklamowanym towarze poprzez info@esheve.com

6. Będziemy wdzięczni za umieszczenie na oświadczeniu zwrotu/reklamacji informacji o numerze zamówienia i zwracanym produkcie

Zwrot pieniędzy za zwracany/reklamowany towar nastąpi w ciągu 14 dni od akceptacji zwrotu lub pozytywnego rozpatrzenia reklamacji.

Zwrot, w przypadku płatności online lub przelewu tradycyjnego zostanie przekazany na konto bankowe w zależności od wyboru czy będzie to zwrot na to samo konto skąd wykonany został zakup towaru, czy na inne - zaznaczone w formularzu.

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego). 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl