Płatność i dostawa

Czas i koszt dostawy

Każdy towar w przypadku płatności przelewem lub płatności online wysyłamy zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. Przesyłki dostarczają firmy kurierskie - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 2 dni roboczych.

Kurier DPD – 12 zł

Zamówienia powyżej 200 zl – przesyłka darmowa

Uwaga! Przy płatności przelewem internetowym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu.Jeżeli wybrałeś odbiór zamówienia przez Paczkomaty InPost, przesyłka znajdzie się w wybranym przez ciebie Paczkomacie w przeciągu kilku (zazwyczaj do 5) dni roboczych od momentu nadania paczki.

Czas realizacji zamówienia

Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 2-5 dni roboczych - jeśli produkt znajduje się na magazynie. W innych przypadkach prosimy o kontakt z naszym sklepem. W razie jakichkolwiek opóźnień w dostawie, będą Państwo o tym poinformowani mailowo lub telefonicznie.

Płatność

1. Szybkie płatności online

Rozliczenia płatności online przeprowadzane są przez Blue Media S.A. (bluemedia.pl).

2. Płatność kartą płatniczą

  • Visa
  • Visa Electron
  • MasterCard
  • MasterCard Electronic
  • Maestro

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

Rozliczenia płatności kartą płatniczą przeprowadzane są przez Blue Media S.A. (bluemedia.pl)

2. Tradycyjny przelew bankowy

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki. Informujemy, że w przypadku braku przelewu do 7 dni kalendarzowych, zamówienie będzie anulowane.

Dane odbiorcy: Ewa Doktór

Tytuł: Numer zamówienia

Nr konta bankowego: 10 1090 1665 0000 0001 0445 3223

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl