O Esheve

Witam Cię na stronie Esheve, a ja nazywam się Ewa Doktór i mam przyjemność opowiedzieć Ci o mojej firmie. 

Esheve to sklep internetowy, w którym znajdziesz wyselekcjonowane torebki ze skóry naturalnej oraz zamszu. Uwielbiam torebki i dodatki, stąd narodził się pomysł, aby podzielić się swoim doświadczeniem z całym światem. Dokładam wszelkich starań aby jakość, a przede wszystkim fasony odpowiadały panującym trendom, a jednocześnie były ponadczasowe.

W związku z tym, że jestem też fotografem i stylistą (moje pracę oraz dodatkową aktywność możesz znaleźć na www.ewadoktor.com), dążę do tego, aby torebki dostępne na stronie Esheve były prezentowane jak najautentyczniej, w połączeniu z przeróżnymi stylizacjami i dodatkami, inspirując tym samym do zmian i urozmaiceń w Waszej garderobie oraz sposobie życia.  

Torebki, które mamy w naszej ofercie Esheve są wykonane z naturalnej skóry oraz zamszu. Naszą ambicją jest zwrócenie się w przeciągu kilku lat w stronę naturalnych (nie odzwierzęcych produktów) oraz materiałów z recyklingu. Poszukujemy też rozwiązań, które pomogą nam aby sprzedawane przez nas torebki były wykonywane lokalnie, w Polsce.

Jeśli masz jakieś sugestie odnośnie naszej działalności, chcesz podzielić się swoją opinią lub nawiązać z nami współpracę, zachęcamy do kontaktu (info@esheve.com). Z pewnością odpowiemy na każdą wiadomość.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl